beaucarnea recurvata

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Oooooooo.............succes!!!Dar o sa durezeeeeeeee......... :D Ma bucur sa vad ca si altii au pasiuni ca sa zic asa,experimentale :mrgreen:
Insa eu nu experimentez absolut nimic in timp de iarna......Dar incepind cu martie deja incep sa ma tratez de dermatite ca incep mincarimile la palme :tavalit:
 

adana

Member
multa bafta gabiee!sper sa iti reuseasca experimentul,chiar daca este cam nepotrivita perioada pt insamantare.mult noroc!
 

gabiee

Active Member
multumesc pentru urari de bine
gabiuta .... te invidiez ... mie cand mi se pune pata pe ceva trebuie sa o fac :D
si de cand am gasit acest forum , m-am imbolnavit ..... ( zice sotul )
si pana acum am avut flori , dar acum.... de vreo 2-3 luni ....
si intr-adevar ma pasioneaza !!!!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Gabiee stiu,te inteleg ca doar si eu am facut exact la fel.In timp am invatat sa ma cenzurez :rofl: .Si nici nu de tot :evil:
 

gabiee

Active Member
da si eu m-am mirat ca a iesit asa de repede
dar , deocamdata asta e singurul
ii astept si pe ceilalti , azi am scormonit pamantul la vreo doi ( sper ca nu le-am facut rau ) dar inca ..... nimic ....
 

enya

Member
iti raspund eu kukubau...semintzele sint cumparate de la seminte.de...mai mult ca sigur...
 

dana_rusu

Member
Nu Kukubau ,este o irma care se numeste asa ,,Seminte de.ro,,cauta la furniziri si o gasesti,au seminte de tot felul si noi mai pacatuim uneori si cumparam exotisme din astea :wink:
 
Sus