Blondy Romania

George

Member
www.blondyromania.ro

Pentru toti cei care doresc sa-si cumpere banuti de turba si perlit la preturi rezonabile incercati acest site. Noi (cei din grupul muntenia) am facut o comanda comuna si suntem foarte multumiti :D
Au banuti de turba la 0.13 RON/0.15RON/0.19 RON (pret cu TVA pe buc) pentru dimensiunile de 25mm/32 mm/42 mm.
Perlitul este 47 RON/36 RON pentru un sac de 100l, in functie de granulatie.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
de mentionat si ca nu am platit livrarea - ne-au livrat odata prin soferul firmei si a doua oara prin curier pentru care nu am platit suplimentar.
Pentru ca nu gasiti oferta lor completa pe site, o puteti cere pe email si o transmit fara probleme.
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Se pare ca totusi sunt seriosi. :marfa:
Luni am cerut oferta, marti am facut comanda, miercuri m-au sunat sa ma anunte ca joi ajung in C-ta si-mi livreaza ghivecele, ca eu de astea am comandat. Aseara au ajuns. M-am uitat in dubita si era plina cu rasaduri de plante, unele mai mici altele mai mari, dar asa de sanatoase si vesele, :visator: :hipnotizat: ca am regretat ca nu am gradina! :( Erau rasaduri marisoare de muscate englezesti si mai mici de fucsii. Asta am vazut in usa dubitei, le duceau la Mangalia.
Am intrebat de perlit si au zis ca acum mai au doar amestec.
Din partea mea au "bulina rosie", ca la gradinita nu ca la cladirile periculoase! :rofl:
 
Sus