Curtea si gradina mea

nely

Member
F frumos, multa munca dar si rezultatul va fi pe masura...si spatiul e f generos, sa va bucurati sanatosi de ce aveti :D
 

sonia

Member
Va multumesc foarte mult pt aprecieri.Conteaza pararea voastra a celor care va pricepeti in ale gradinaritului.

In partea din fata a curtii am mai multe spatii cu flori.Mi-am dat seama ca am pus linkul cu mai multe poze din spate.In album sunt poze din toate partile curtii daca vreti sa le vedeti? :D
 

R@MONA

Active Member
Ha! Pai bine, Sonia, ai pastrat ce era mai frumos pentru sfarsit????
Imi place foarte mult ceea ce ai facut , mai ales rondoul ; felicitari!!!! :clap: :clap:
Imi place sa ma uit prin gradinile oamenilor, sa mai "fur"si eu idei, din pacate, nu stiu cand le voi pune in practica :rofl: :rofl: .
Uite,Anasstasia, cata culoare; imi plac foarte mult acestea:



 

nick1971

Active Member
singura problema in curtea aia, e rondoul care va fi "papat" de urechile de iepure :) am pus si eu o radacinuta ca mi-a placut culoarea argintie si finetea frunzelor, dar se intinde... eu am jumulit foarte mult
in rest... e minunat :visator:
 

geodezia

Well-Known Member
Re: curtea mea

multa rabdare ca gardul tau ..dar ideea e super mai ales ca material la indemina suficient
 

geodezia

Well-Known Member
Re: curtea mea

:evil: :evil: :evil:
cald ...cum sa fie ii intrebam pe senatori deputati ..ei sigur stiu
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Re: curtea mea

Gresit Geo.....ei traiesc in raiul personal :x confectionat si transformat din bucati din iadul nostru :x .
 

geodezia

Well-Known Member
Re: curtea mea

pai ei sunt scaraotzchi sefii cei mari noi suntem aia mici ca ne mincam intre noi mai rau decit hienele ne sfisiem
 
Sus