Din cauza sanatatii vand

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

popescu gp

Well-Known Member
Din cauza sanatatii si varstei am de vanzare urmatorii hibi maturi de la Gommer si Herck:floarea alba cu rosu in centru;el capitolio;Summer sun(galben cu roz si rosu cu floarea de 25-30cm)jaqueline koo(galben cu roz) harvest moon( galben batut) ;dimensiunea lor este intre 1,2 si 1,5m iar pretul este de 90 lei/buc la care se adauga taxe curier( spring curier pretul fiind mai rezonabil)apoi pluimbago indica la aceiasi dimensiune (1.2-1,5m)la 70 lei sau un pui la 10 lei;apoi dafin matur la 1,3m cu pui langa el-90 lei si kalanchoe tessa( curgatoare cu floarea portocalie-clopotel la 15 lei;Plata in cont bancar Raiffeisen.Detalii pe pm.
 

popescu gp

Well-Known Member
D-na Doina harvest moon s-a vandutl;el capitolio este rosu si plumbago indica este tot rosu original din Franta;dimensiunile lor sunt cca 1,2 m inaltime si 0,50m diametru.
 

doina2009

Member
El capitolio rosu am, atunci ce hibiscusi mai aveti la vanzare, ca nu m-am lamurit.
Plumbago indica il cumpar.
 

popescu gp

Well-Known Member
D-na Doina mai am urmatorii hibi:floarea alba cu rosu in mijloc;summer sun(galben cu roz si rosu cu floarea de 20-30cm)Jaqueline koo( floarea galbena cu roz) si un Dafin cu un pui alaturi de cca 1,4 m(90 lei);hibii au pret de 90i/buc si plumbago indoica 70 lei.Se pot trimite cu spring curier(care este mai ieftin)Plata se face pentru transport la primire,iar costul lor se face in cont bancar Raiffeisen.Astept doleanta D-stra ca sa va dau contul.Cu stima
 

doina2009

Member
Au sosit plantele prin curier, sunt de nota 10, atat hibiscusul peste 150cm, cat si Plumbago indica, care e cat mine de inalt.
Multa sanatate va doresc.
 

popescu gp

Well-Known Member
Mai am disponibil un hibiscus cu floarea alba si rosu in mijloc,jaqueline koo-galben cu alb in centru;el capitolio cu floare rosie si cu alta floare in pistil.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
dl Popescu ,mai aveti plumbago ? m-ar interesa pui ,daca aveti mai multe culori ar fi si mai bine .:-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus