Frozen in Time

Sash

Active Member
Multumesc, multumesc. :D
Inca e inflorita draga de ea. Parca imi face in ciuda ca o astept sa termine inflorirea ca sa o controlez la radacini, sa o separ daca e cazul etc. Incerc sa-i fac o poza zilele astea.
 

kriss

Member
e superba! :eek:
sa-ti traiasca! ti-as ura la mai multe flori, dar deja e plina. :rofl:

si la mine a mai inflorit o violeta azi:

e plina de flori si ea, dar majoritatea sunt trecute sau boboci. imi pare rau doar ca nu se vede in poza facuta cu telefonul cat de sidefata este.
 

adana

Member
sash e superba. :eek: nu am mai vazut asa.sa iti traiasca!si cand se va opri din inflorit,poate imi vei trimite si mie o frunzulita :rugaciune:
 

Sash

Active Member
Sa va zic ca in realitate e mult mai frumoasa? :D Cand umblu la ea si o tund evident ca va anunt si in limita frunzelor/puilor va si trimit.
 

adana

Member
ei ,stai ca nu am pus asa gand rau,frumusetii tale,stai linistita.nu vrem sa o jumulesti sa ii sara fulgii saraca.vezi si tu,doar daca e nevoie,daca sta mai ciufulita o frunza,doar in cazul asta,nu sa te apuci sa o rupi,pt noi :)
kriss,e frumusica si floricica ta,sa iti traiasca!
 

CHRISS

Member
wow :eek: ce frumusete de violeta ai Sash... :visator: Sa-ti traiasca ! As cumpara un puiut daca vei avea de dat. :) Superbissima :hug: :visator:
 

emeclau

Active Member
hiiii....a murit frunzica??? :cry: :cry: :cry:
mie Sash mi-a purtat noroc, mi le-a daruit cu tare mare drag, de s-au prins ...mai am 2 frunze la prins...astept puiutii
felicitari fetelor, care aveti aceasta violeta ...e una din violetele must have!
insa e foarte sensibila si pretentioasa...nu vi s-a parut?
 
Sus