Halloween pentru copii

iudit

Well-Known Member
Moderator
Stim ca de abia asteapta copiii nostri sa facem impreuna cu ei bostanii de halloween.
Aici la mine in album http://iudit.sunphoto.ro/sabloane gasiti sabloane care le scoateti la imprimanta ,decupati partea neagra,apoi desenati modelul pe dovleac si gata noutatea!
Sigur copiii vor fi incantati de asa ceva.
 

sarselia

Active Member
Moderator
:) Minunate Iudit.
Pe vremea cand eram profesoara de engleza faceam si eu Halloween Party cu elevii mei cei mici si le placea la nebunie- mai ales ca eram la o scoala intr-un cartier numai de case si aveau asa ceva pe acasa.
era o nebunie prin clasa- veneau mascati si faceam tot felul de jocuri si organizam concursuri.
Fiecare trebuia sa-si prezinte(in engleza) costumul si dovlecelul iar la final votam cel mai frumos...cel mai original in asa fel incat toti ieseau castigatori.
si imparteam bomboane si dovlecei facuti de mine ( eu le aduceam de acasa dovlecei ornamentali) si erau incantati de cei cu "bube" cum le ziceau ei.
mi-e dor de acele vremuri numai ca la noi in tara fug tinerii de invatamant pentru ca nu li se merita deloc-material vorbind sa stea pe acolo.

:cry:


pupici
 

alfa

Active Member
Florin, la mine apar. Asteapta un pic cand deschizi, caci Sunphoto e cateodata cam incet.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Perfect!
Te intereseaza ceva anume,Florin?Mai am si alte chestii pt. copii pe undeva,daca te intereseaza ceva anume,spune.
 
Sus