Hibiscus Fijian White

Tina

Active Member
Cu toata vremea urita de afara.. minca-l-ar mama, a inflorit.. :mrgreen: :mrgreen:

 

mymo

Active Member
Din ce cartulie inveti tu cum sa le ingrijesti,habar n-am :? sa fie vreo carte de vraji?
Felicitari Tina,frumoasa floriciunea!
 

Tina

Active Member
Va multumesc pt laude, dar nu le merit, jur.. in afara de faptul ca are lumina si apa.. vraji nu fac.. ehe, daca as sti, in cartierul Titan ar fi primavara deja.. :) :)
Nu miroase.. ar trebui ? :wink:
 

zi_inflorata

Member
Moderator
Tina a spus:
Va multumesc pt laude, dar nu le merit, jur.. in afara de faptul ca are lumina si apa.. vraji nu fac.. ehe, daca as sti, in cartierul Titan ar fi primavara deja.. :) :)
Nu miroase.. ar trebui ? :wink:
citisem eu nu stiu unde ca hibii albi miros - dar nu mai stiu unde ca sunt atatea topicuri in forum despre ei ca le ametesc. E posibil sa fi vazut cred ca tot la hodnik, daca ma gandesc bine, doamna draga, ajutorul meu de nadejde. Iti dai seama ca-ti ridic statuie pana la vara, nu-i asa Tina?
 

Sash

Active Member
Miroase hibi arnottianus - unul care seamana leit cu cel al Tinei numai ca are pistilul rosu. Pe site la hodnik e ultimul pe lista wild nu stiu cum ii zic ei.
 

oana_oana

Member
Doamne cat poate sa fie de superb! Parca ar fi un ingeras. Sa-ti traiasca si sa te bucure cu minunatiile lui. De unde l-ai cumparat? Cand vede cineva sa ma anunte si pe mine.
 

ghia_don

Active Member

Deja am chemat salvarea :eek: ... :wink: daca mai vad asa ceva o iau razna de tot :oops: ...
Felicitari Tina, sa infloreasca la tine-n batatura multi, multi ani de acum inainte!!! Ca ne-om bucura si noi alaturi de tine :) ...
 
Sus