Hibiscus Pink Shower

fixpix

Active Member
nuti... cred ca urarea ta de "sa traiasca" e putin post mortem... sau ma insel? ca in titlul pozei parca tina scria "decedat"... si am cautat in DEX... si...

:cry: :cry: :cry:
 

Tina

Active Member
Calin raul, Calin-raul... na, sa mori tu de necaz, ca am capatat un lastarel de Pink Shower (multumesc, Cornelia !).. :) :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Sa-ti traiasca. Al meu tot bat e. :rofl: :rofl: Nu vrea nimica. E suparat ce n-a vazut Parisul.
 

Tina

Active Member
Multu.. nici al meu nu e f. mare, dar important e ca traieste si se ramifica.. sper eu.. :wink:
 

fixpix

Active Member
LOL... na shi?
"i still ain't bovvered!"
cine stie ce unde e citatul ???


:evil: :evil: :evil:
 

Sash

Active Member
In the 2007 Christmas special of The Catherine Tate Show, Lauren is killed after falling from a waterfall while kayaking,[6][7] having ignored warnings from a local man, after asking him "Are you a yokel?" and "Is your cousin your mum? Is your dad your brother? Are you your own father?" At the end of the episode, Liese and Ryan are seen standing beside her gravestone, which is inscribed with the message "I still ain't bovvered."
http://en.wikipedia.org/wiki/Lauren_Cooper
Da' trebuia sa te intreb daca pui si tu la bataie un pui, un bulb un lastar sau o samanta de ceva :) Si sa nu raspunzi vreo 2 seminte prajite de dovleac sau floarea soarelui :D
 

IULIA

Active Member
nuu, Tina s-a hotarit. vrea sa ne extermine. clar.
fixuuuu, baga text, sa se duca blestemu de aici....ca prea mor unii altii. :)
ca daca nu, vine Violeta cu papusa acusi la tine si inteapaaa rau. :evil: :evil:
 

Tina

Active Member
Stiu sigur ca e Pink Shower, desi nu seamana.. sper sa isi revina... multumesc, Cornelia, in sfirsit a inflorit !

 

oana_oana

Member
S-a caramelizat putin...s-a dus la plaja putinel. :)
Este foarte frumos si asa. Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el si sa-si revina la culorile initiale ca-s tare frumoase.
 
Sus