Hibiscus Surinam

D

dyayzh

Guest
Mie imi place tot la el. Si floarea si coloritul frunzelor. Sa te tot bucure de floricele :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Pe mine m-au fascinat intii frunzele cit a stat in soare :D .Acum si floraea bineinteles :D
 

Sash

Active Member
Am venit cu aplauze,urale,confeti si fanfara cu marsul victoriei !!!!! Asta ca sa trezim toti vecinii :rofl:
Superb exemplarul!!!! Si floarea si frunzele si cu totul!! Si... imi plac contra greutatile :rofl: :rofl:
Iar de hibi deosebiti... fiecare e deosebit in felul lui, depinde de gusturi, dar surinamul e in varful topului meu.

PS - Sa-mi zici daca vrei sa-ti pun la prins un lastar de schizo :)
PS2 - Plantutele de la Tina se vede ca-s pe masura inimii ei si... nu stiu cum reuseste dar le trimite tare bine educate :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Multumesc,multumesc Olguta :oops: ........cum sa nu vreau asa o frumusete?Bineinteles de of course :rofl:

Contragreutatile ce crezi ca sunt de colea?Pe masura exemplarului sunt si ele deosebite :rofl: le-am adus dintr-un golf grecesc :tavalit: puse pentru o mai buna aparare contra "invadatoarei albe" .Cred ca este cel mai bine asa :D
 

Sash

Active Member
Imi dau singura peste maini pentru offtopic dar nu ma pot abtine :)

"Invadatoarea alba"? :rofl: :rofl: :rofl: In prima secunda m-am gandit la musculitza alba si nu intelegeam cum o combati tu cu bolovanii :rofl: :rofl: :rofl: Ce-ti mai face frumoasa?
 

albela

Active Member
Sincer si eu am gandit la fel si nu intelegeam ce legatura are musculita cu pietricelele :oops: :) .
 

melu

Member
Sa vi-l mai prezint pe dumnealui ca tare e harnicut... :dans:

Sper ca azi se deschide si a doua floricica.
 

cory_helen

Active Member
mersi, fetele... asa ma-ma bucurat... eu nu am avut parte de flori de hiby niciodata iarna...

insa e adevarat ca ii tundeam in noiembrie... acum am zis ca-i tund in februarie... si s-au grabit sa-mi arate si ei ce pot...

:D
 
Sus