iazul vecinilor mei

aleynad

Active Member
Moderator
e dragut!
peste 2 ani cand vor fi plantele de pe margini in plina maturitate, va fi deosebit :D
 

riana

Active Member
multumesc si mie imi place foarte mult. abia astept sa creascafetita mea sa-mi fac si eu
 

Sparow

Member
Arata bine si facut cu grija.Super!
Da nu pricep ce are a face termenul de incepere a constructiei iazului cu fetita?Si eu am 2 copii si am si iazul de 2 ani.Nu trebuie sa il faci abrupt,chiar daca se intampla sa cada sa poata iesi repede si pe urma daca chiar ti frica poti sa faci un mic gardulet ornamental roata.
Gandeste-te un pic :hipnotizat: ::In wekend eu si nevasta-mea iesim pe terasa ,dau de mancare la pesti si ne bem incet cafeaua in timp ce pesti se zbenguie intre nuferi :hipnotizat:
 

riana

Active Member
fetita mea nu are nici 2 ani si ma gandesc ca indiferent cat il fac de adanc daca doamne fereste nu sunt atenta si cade in el intra in panica si cine stie ce se intampla ca nu vreau sa ma gandesc.cred ca la anu am sa fac unul
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Este superb Riana..........ca de profesionisti facut ....imi place enorm sa stii :clap: :clap: :clap:
 

riana

Active Member
si cate reviste am rasfoit inainte dar nu am gasit nici un model care sa ne placa si pana la urma a iesit super
 
Sus