Leandru - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
mi-a zis doar ca are foarte putine din lista noastra ,acum o sa puna la inradacinat care tine 6-8 sapt plus 2 sapt dupa plantare le mai tine la ea ,nu stiu voi ce ziceti dar mie imi convine :D
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
eu spun doar in soapta sa nu ma auda Gabiuta :rofl: ca azi le-am scos din beci ,sunt pe terasa acioperita inca nu le-am udat ,aaa si le-am acoperit si cu o paturica pt la noapte :oops: dar doar pe cei mari .


ps : a zis doamna ca in iunie o sa avem tot ce am cerut .
 

gabiee

Active Member
sannamaria a spus:
eu spun doar in soapta sa nu ma auda Gabiuta :rofl:
:) , in soapta si eu ... si ale mele sunt afara de 3 zile langa perete , sunt bine , le place soarele de dimineata ... dar sunt cu ochii pe meteo :roll:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
claude a spus:
Tuuuuuu, nu ti-e mila de ei, bietii, e frig noaptea :eek:
:tavalit: na si tu ca sotul meu !
ma suna azi si ma intreaba ce fac ,eu : am scos leandrii ! el : cum e un pic de soare tu incepi sa inebunesti :roll: eu : dar nu au nimic ca inca nu sau trezit din hibernare si e mai bine blablabla ....
el : da da ,vezi mergi incet prin curte sa nu se trezeasca ,pina nu vine primavara , ca daca omori plantele nu iti mai aduc nici una :pauza: :giggle: :tavalit:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
sannamaria a spus:
eu : dar nu au nimic ca inca nu sau trezit din hibernare si e mai bine blablabla ....
el : da da ,vezi mergi incet prin curte sa nu se trezeasca ,pina nu vine primavara , ca daca omori plantele nu iti mai aduc nici una :pauza: :giggle: :tavalit:
:tavalit: :tavalit: :tavalit: Ai vazuuuuut? Cand doi iti spun ca esti beat, mergi de te culca! :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Am auzit.... :giggle: na,credeati ca scapati ai???? :mrgreen:
E clar:soarele de azi v-a batut rau in cap de faceti prostioare....... :wink:
Ochii pe meteo si....sa le fie bine lor.Voua....ma mai gindesc ce sa va urez :rofl: ,uite asa.

Anaaaaaaa.........ce bine face Doamna aceea :dans: Mie personal taaaaaare imi convine data :p
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Gabiuta a spus:
Am auzit.... :giggle: na,credeati ca scapati ai???? :mrgreen:
E clar:soarele de azi v-a batut rau in cap de faceti prostioare....... :wink:
Ochii pe meteo si....sa le fie bine lor.Voua....ma mai gindesc ce sa va urez :rofl: ,uite asa.

Anaaaaaaa.........ce bine face Doamna aceea :dans: Mie personal taaaaaare imi convine data :p
si mie ,pana atunci ne mai revenim cu bugetul :) in plus leandrii o sa mai aiba timp sa se obisnuiasca si sa cresca pina cind merg la iernat :D
 

lelia

Well-Known Member
sannamaria a spus:
mi-a zis doar ca are foarte putine din lista noastra ,acum o sa puna la inradacinat care tine 6-8 sapt plus 2 sapt dupa plantare le mai tine la ea ,nu stiu voi ce ziceti dar mie imi convine :D
Ana ,multumim !
Sper ca de data asta sa aiba pentru toata lumea ,tare mult imi doresc ........
Nu conteaza cand ii trimite ,doar sa fie zdraveni si toate varietatile cerute.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus