Mai am de vanzare cativa rizomi de achimenes

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

popescu gp

Well-Known Member
Mai am de vanzare urmatorii rizomi de achimenes in stadii bune de dezvoltare:peach festival 1buc 4 lei;Swet and sour 2buc 3 leibuc;Cote d'or 2 buc 6 leibuc;Cote d'ivoire 3 buc 6 leibuc;Mary Popins3 buc 12 leibuc;Queen of lace 2 buc 10leibuc.Detalii pe pm.
 

LadyBug

Well-Known Member
Buna seara,
Am luat si eu astazi rizomii, oare ii am si pe acestia prin cei primiti de data trecuta? daca nu, vreau si eu cate unul, multumesc.
 

popescu gp

Well-Known Member
D-na Iuliana nu retin ce rizomi ati comandat dar va fac recomandarea ca ,chiar daca ii aveti nu strica sa mai aveti cate un rizom pe langa cei ce ii averi fiind ghiveciul mai bogat in perioada infloririi;asta v-ar costa in total in plus daca depuneti banii dar in cont BCR caci am desfiintat Raiffeisenul nemaifiind rentabil,46 lei cu trimitere cu tot.Astept un raspuns in mesaj.
 

LadyBug

Well-Known Member
Da, va rog mult sa-i rezervati pana maine dimineata sau chiar asta-seara mai tarziu ca sa pot verifica ce am deja, pot sa iau dubluri daca rizomii pe care ii am sunt micuti, daca sunt mari nu mai iau dubluri. Multumesc foarte mult
 

LadyBug

Well-Known Member
Am verificat si Queen of Lace si Marry Poppins i-am cumparat deja de la dvs, despre ceilalti inca nu stiu exact, trebuie sa verific diseara la parinti, caci acolo i-am dus.
Va multumesc foarte mult pentru oferta, dar banuiesc faptul ca i-am achizitionat si pe acestia acum putin timp tot de la dvs.
 

LadyBug

Well-Known Member
Am verificat, insa nu gasesc sweet and sour, oare il am in alta parte, nu stiu, dar voi astepta pana la primavara, poate il am totusi :) Multumesc frumos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus