Mini Sinningia

MERY

Active Member
Va multumesc mult...Cornelia, Facebook restrictionat :eek:f: deh bugetarii sa puna osu' la munca !
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Am inteles Mery, altceva ziceam: sa iti punem pozele pe contul eGradini de Facebook. Tu doar trebuie sa fii de acord si de restul ne ocupam noi. ;-)
 

MERY

Active Member
Cornelia am vrut sa te intreb dar am tot amanat...tu mai ai ceva din gloxiniile alea superbe ? Ca tare imi mai faceau cu ochiul unele... :salivat:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Mai am un soi care ar trebui sa fie Tigrina Blue si am 2 ghivecele. Daca te intereseaza si chiar se dovedesc amandoua la fel, poate facem un schimb ceva. Ca si mie imi sunt dragi.
 

MERY

Active Member
Ar fi superr, mai ales daca este diferita de a mea :* ...restul frumusetilor le-ai pierdut ? De fapt nu ma mai mir...la cate am pierdut eu si de cate ori am luat-o de la capat...
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Nu, una a murit inexplicabil, restul le-am vandut ca nu mai aveam loc cu ele peste iarna. E nevoie si de ceva disciplina ca sa n-o iei pe alaturi.
 

MERY

Active Member
Nu pooot ! :cry: Iubita, sunt la serviciu si este restrictionat ! Abia vineri seara voi putea vedea dar sunt convinsa ca tu ai facut un lucru minunat ! :hug:
 
Sus