Pandorea

mymo

Active Member
:eek: bravo fetelor! macar fetele sa infloreasca ca mama.....puturoasa rau :(
Ma bucur din tot sufletul!
 

carmenushka

Active Member
Pe a mea au chelit-o paianjenii rosii . Abia acum se imbraca la loc cu frunzute noi. De flori...nici nu mai am pretentii, bine ca a scapat ca o murraya mi-au omorat-o de tot
 

lelia

Well-Known Member
A crescut mult ,are o multime de flori si boboci si imi e tare draga .
Mymo ,ma uit la ea ,te vad pe tine .....multumesc ! :hug:

 

daisy111

Active Member
Superba albela!!!! :visator: :visator: :clap:
Am si eu una,care vara trecuta era o imensitate si imi facuse vreo doua floricele,insa in iarna am pierdut ff mult din ea,o scosesem doua bete mici.Acum este micuta,nu prea s-a desvoltat,dar ghiveciul i-a ramas acelasi mare,de cand era si ea mare.Ce sa-i fac,sa-i schimb ghiveciul cu unul mai mic,sau sa il las tot pe acelasi?
Mi-e teama sa nu o pierd detot! :ros_unghii:
 

poxicuta

Active Member
pandoreea

Si a mea de la Albela a inflorit anul acesta, i-am ratat aparitia am vazut numai restul de floare, sper sa mai faca sa le pot vedea si eu!
 

albela

Active Member
Re: pandoreea

poxicuta a spus:
Si a mea de la Albela a inflorit anul acesta, i-am ratat aparitia am vazut numai restul de floare, sper sa mai faca sa le pot vedea si eu!
Ma bucur ca a inflorit, dar a ta e roz, era foarte frumoasa, am ramas cu gandul la ea :D .
 

fixpix

Active Member
A inflorit si a mea... dar nu e "altoita". Adica... din pozele vazute de mine ma asteptam la niste flori uriase, de fapt sunt cam... mititele!
:rofl:

 

poxicuta

Active Member
pandoreea

fixpix a spus:
A inflorit si a mea... dar nu e "altoita". Adica... din pozele vazute de mine ma asteptam la niste flori uriase, de fapt sunt cam... mititele!
:rofl:

Wow ce frumoasa este! Am seminte de pandoreea jasminoides rosea dar nu mi-a iesit nimic!
 
Sus