Phalaenopsis

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sarselia

Active Member
Moderator
dyayzh a spus:
Reusita dupa 3 ani de invatat cu pierderi multe...

Super!
Nu conteaza cat a durat important e rezultatul final!
Tare frumusica alba ta!
Sa iti traiasca si sa te bucure de flori cat mai mult timp!
 

sarselia

Active Member
Moderator
andreiacamelia a spus:

Culoarea este o surpriza si pentru mine!
Asteptam si noi cu nerabdare!
Parca ar fi una alba dar poate ca din cauza luminii nu se vede ca lumea culoare reala a bobocilor.Indiferent cum va fi sunt sigura ca iti va placea si te vei bucura de ea!
 

Pocalinda

Member
Of, cand va aud pe voi de pierderi ma mai linistesc si eu caci atunci cand am dat peste site-ul asta am avut un soc...Colectiile voastre sunt impresionante si va pricepeti asa de bine la plante incat am zis ca nu aveti cum pierde flori...si desi ma informez de pe aici eu tot am pierdut toate muscatele dupa iarna asta...
Sa nu credeti ca ma bucur de raul vostru, departe de mine gandul asta dar ma consoleaza ideea ca si expertilor li se mai intampla...

Va prezint si eu prima mea orhidee, virusul luat de la voi:
:rofl:
http://pocalinda.sunphoto.ro/Plantute_dragute/11725066
 

Pocalinda

Member
:rofl: Multumesc...sa ne dea Dumnezeu cat mai multe plante frumoase. Sa va spun ca sotul meu a ramas fascinat de radacinile orhideelor si de scoarta in care stau? ma declar multumita, am impartasit virusul mai departe... :evil:
 

CristianG

Well-Known Member
Pocalinda a spus:
:rofl: Multumesc...sa ne dea Dumnezeu cat mai multe plante frumoase. Sa va spun ca sotul meu a ramas fascinat de radacinile orhideelor si de scoarta in care stau? ma declar multumita, am impartasit virusul mai departe... :evil:
La cati mai multi virusi Pocalinda! Succes cu orhiduta mov... 8) :mrgreen:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus