Phalaenopsis

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

anyny

Member
bebe Iris a spus:
anyny a spus:
george orhideele sunt superbe....sa-ti traiasca
ramona ai niste copii tare frumosi, sa-ti traisca :hug:
mersi Any, poate vii sa-i cunosti, is si cuminti :)
ramona sper din toata inima sa ne intalnim intr-o zi si sa-ti cunosc ingerasii :oops: ...pana atunci poate reusesc si eu sa fac un ingeras :oops:
 

CristianG

Well-Known Member
bebe Iris a spus:
multumesc pe asta galbena o ciupileste Irisu meu mic :cry:
Ce draguta esti....Tocmai pe cea galbena o ciupeste Irisul tau.Cred ca o cheleste de tot... :rofl: De obicei cei mici pana nu isi ating scopul nu se opresc...Sa speram ca nu mananca si bobocii. :) Hai ca mai facut sa zambesc...Aia mica sare pe florile tale!
 

CristianG

Well-Known Member
bebe Iris a spus:
:) n-ai mai zambi de-ar fi orhiduta ta :wink:
lasa ca o sa o supraveghez indeaproape, poate o dezvat... :D
Pai adora violetele....Papa violete! Acum trece la felul doi:phalenopsis... :) Sper ca nu ai batut-o! Stiu ca e naspa...Dar este un copil! Asa ca daca papa toti bobocii nu te vei supara.Cred ca incearca sa manifeste o afinitate fata de flori. Cu siguranta ca iubeste si ea florile...Este o scumpa!! :tavalit:
 

bebe Iris

Active Member
sigur ca le iubeste, ea asa vrea sa le miroasa. le rupe si le duce la nasuc sa vada ce bine miros. m-a vazut pe mine mirosind-o si astea au fost urmarile. nu trebuie batuta, ca stie c-a gresit, isi ascunde fata in palme de rusine dupa ce o cert :D
 

sarselia

Active Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Sa va traiasca minunatiile si de flori si de copii.
Si eu le-am catarat pe ale mele pe unde am putut si am baricadat cum am putut mai bine ca tot la fel cel mic le face draga-draga dar nu vreti sa stiti ce iese pe urma.
:rofl:
 

bebe Iris

Active Member
sarselia a spus:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Sa va traiasca minunatiile si de flori si de copii.
Si eu le-am catarat pe ale mele pe unde am putut si am baricadat cum am putut mai bine ca tot la fel cel mic le face draga-draga dar nu vreti sa stiti ce iese pe urma.
:rofl:
:rofl:
 

CristianG

Well-Known Member
bebe Iris a spus:
sigur ca le iubeste, ea asa vrea sa le miroasa. le rupe si le duce la nasuc sa vada ce bine miros. m-a vazut pe mine mirosind-o si astea au fost urmarile. nu trebuie batuta, ca stie c-a gresit, isi ascunde fata in palme de rusine dupa ce o cert :D
Copii sunt niste ingeri....Cum ai putea sa certi un inger? Este practic imposibil....:D :wink:
 

ena

Member
Sa mai creasca putin, si o sa ai ajutor de nadejde. Pana atunci "ajuta" asa cum se pricepe. Sa-ti traiasca bebeii si florile!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus