pomisorii mei (realizari, probleme)

ovidiu1964

Member
aici pe drumuri e palmatum, asta l-am luat din padure si mi s-a parut deosebit ca are scoarta neagra, nici nu stiam ce iau :)
 

laural

Well-Known Member
Da chiar asa...stau sa nu ma bata soarele in cap :rofl:
Acum serios asa profesional nota 10 nimic de zis, sa faci sa incapa un pom intr-o mana de pamant ...dar daca ma gandesc la saracul pom...parca mi-e mila de el. Ei asa e!.... fiecare cu pasaricile lui :fluierat:
 

vali

Active Member
Moderator
P-asta nu l-a obligat nime' sa rasara-n piatra seaca http://insituimage.com/wp-content/uploa ... .jpg-1.jpg Si cu toate astea, crezi ca-i plange cineva de mila? Sau altfel spus: crezi ca e de plans? :D E bine mersi si-si vede de treaba lui.
Laural, e chestie de perceptie...
Am vrea noi (oamenii) sa credem ca am inventat gaselnita asta cu copacii mici... realitatea e ca doar copiem natura (ma rog, incercam!) :)
 

Mar1vs

Member
Bravo, domnilor!
Vai, da' ce fain îi fagul ăla! Pe facebook parcă n-arăta atât de bine. Să-ţi trăiască, Ovidiu!

Mihai, prin noiembrie sau martie musai tre' să luăm pita, slana, pălinca, ceapa şi hârleţul la purtător şi să tragem o fugă prin pădure la Bucium! Pă' se mobilizează ardelenii, iar noi stăm şi privim? :) Măcar pentru tine şi Dan, care-aveţi spaţiu pentru copaci mai măricei.
 

ovidiu1964

Member
merci de urari, Marius sunt aceleasi poze :), si da cred ca ar trebuii sa va mobilizati ca doara sunteti mai multi decti in tm :), adica 1 :)
 

marq

Member
Pai ne mobilizam, dar daca vinul asta nu se mai termina, inca un paharel apoi de maine putem sa ne mobilizam :D
Am atata spatiu cat suporta sotia :rofl:
Eu momentan sunt la munte si ma intreb: sa mai iau unul sa nu mai iau...
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Nenea Ovidiu , sincere aprecieri , ai devenit un artist in copacei .... pacat ca nu sunt in zona cu tine :)
 
Sus