Pregatiri pentru 1 Martie?

elipopa

Active Member
ia uitati ce-am mesterit eu astazi! am fost la un depozit de flori si sotul meu drag si scump mi-a luat luat zambile, cu 2,5 ron bucata!
uitati ce a iesit!


 

alfa

Active Member
Asa DA!!!! Sunt perfecte Eli, cel putin din punctul meu de vedere! :clap: :clap:

Superb ghiveciul! Nu reusesc sa-mi dau seama.... e lut sau ceva lemn? In orice caz se potriveste de minune. Si ladita la fel.

De la mine NOTA 10!!!! :marfa:
 

elipopa

Active Member
alfa a spus:
Asa DA!!!! Sunt perfecte Eli, cel putin din punctul meu de vedere! :clap: :clap:

Superb ghiveciul! Nu reusesc sa-mi dau seama.... e lut sau ceva lemn? In orice caz se potriveste de minune. Si ladita la fel.

De la mine NOTA 10!!!! :marfa:
ghiveciul e de scoarta l-am primit cu un aranjament de ziua mea!
celalalt e un butoias pe care l-am primit cadou in toamna de la Bakker!
nu e cine stie ce am folosit ce-am avut prin casa!
astept acum sa infloreasca zambilutele!
atunci o sa fie si culoare si parfum! acum e totul verde!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Dna Popa............trebuie sa te gratulez si eu ca imi place chestia cu zambililele la maxim :marfa:
 

elipopa

Active Member
va multumesc din suflet pentru aprecieri, dar chiar nu e mare lucru!
eu sunt innebunita dupa zambile si Stapanului ii plac , asa ca am profitat :) :) !
 

elipopa

Active Member
uitati ce-am facut eu astazi, floricelele le-am primit de la un fost coleg care are o sera si in perioada asta iesit cu flori in centrul orasului!
are niste minunatii!!

 

elipopa

Active Member
tin sa va spun ca aranjamentele facute de mine pentru colegul meu de 8 martie s-au vandut toate si toata lumea a zis ca e ceva deosebit si ca nu au mai vazut pana acum, ba mai mult m-au si copiat, a doua zi au aparut si pe la alte standuri cosulete, ca au vazut ca au succes!
trebuia sa fi facut mai multe, dar am zis sa nu riscam, pe la noi se fac aranjamente , dar numai cu flori taiate si nu am crezut ca vor avea priza !
o sa mai repetam experienta de paste, in saptamana floriilor va avea loc un targ de primavara, tot in centrul orasului si colegul meu va participa si el!
 
Sus