Recapitulare infloricioasa pe 2011 (orhidee)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sarselia

Active Member
Moderator
Pentru ca stiu ca si in 2011 ati avut niste minunatii de orhidee va invit la un remember al lor.
Asa ca scoateti pozele din arhive, stergeti-le de praf si aratati-ne frumusetile cu care v-ati delectat in 2011.

Pe locuri
Fiti gata

START!
:D
 

sarselia

Active Member
Moderator
Nu pot sa cred ca nu indrazniti sa postati pozele cu frumusetile voastre.... :cry: :cry:
Stiu ca au fost si anul trecut o multime de orhidee frumoase si acum cred ca este momentul sa ne aducem aminte de ele.
Va asteptam cu drag.
:D
 

sarselia

Active Member
Moderator
yUPIIIIII!
Bravo Iudit ca ai spart gheata!

WOOOW!Cymbi e de vis nu altceva.Sa iti traiasca toate si sa le mearga bine de tot!

 

sarselia

Active Member
Moderator
Hmmm urat din partea lui....
Oare din ce cauza?Unde l-ai tinut peste vara?Insa mai am si eu lenesi care desi au avut parte de toate conditiile nu vor si gata.
 

ghia_don

Active Member
Sa-mi reamintesc si eu de frumoasele mele :D








Papucelul si cymbi sint infloriti din decembrie si sint inca superbi...pe celelalte le astept sa infloreasca in noul sezon :D
 

lelia

Well-Known Member
Incantare pentru ochi ,balsam pentru suflet :visator: si inimi zdobite .....vreau si eu, multe orhideee :cry:

Sunt minunate ! multumim ! :D
 

Kati

Active Member
Nick, este un Epidendrum.

Fetelor, am uitat sa adaug, ca imi plac tare mult orhideele voastre, m-as tot uita la ele :wink:
 

Kati

Active Member
Cu placere :D
Da e frumos, daca iti plac si orhideele cu flori mici :D
Eu le prefer mai mult pe cele cu flori mari si foarte mari.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Bravo fetelor!
Aveti niste frumuseti de numa'
Sa va traiasca toate si sa va bucure u cat mai multe flori.
Si mai asteptam si alte poze pentru ca stiu ca mai sunt printre voi niste detinatori de minunatii :wink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus