seminte de susan ,naut si fistic

Aura

Member
..ce mi-a mai trecut prin capsor? sa plantez si niste seminte de susan..si daca tot aveam prin casa, am pus intr-un paharut si cateva bobite de naut...
sa vedem ce o sa iasa...daca o sa iasa...Aura
..vreau sa pun si fistic...dar nu am gasit fistic crud la vrac..sa iau cateva bobite..ci numai la pungi de 500 gr...care costa 25 .00Ron...prea mult pt buznarelele mele..asa ca nu ma incumet..pt ceva timp...imi pun in cui dorinta de a avea planta fistic...poate incercati voi.... :D
Aura
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Imi place ca nu te lasi,bravo tie,la cat mai multe experimente,chimen ai pus?
 

Aura

Member
Nu, chimen nu am pus...
si deja am aruncat nautul..pt ca prinsese mult mucegai..iar pana acum susanul nu a rasarit...am incercat si eu...nu toate imi sunt cu reusita. :(
Aura
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
La Metro exista fistic verde.Dar........zau daca cred ca merita costurile :)
 

diana999

Active Member
azi mi-a venit si mie ideea cu fisticul,si am vazut ca era deja un topic.nu prea am vazut numai fistic prajit,care-mi place desigur :D .maine merg la cumparaturi,sper sa gasesc :wink:
 

presco

Active Member
Aura chiar m-ai facut curioasa ce nazbatii iti mai trec prin capusor pentru viitor? Imi place ca esti impatimita tare..Bravo!
 

diana999

Active Member
un singur fel de fistic pe care nu scrie daca e prajit,sau nu.in rest.......numa prajit :( o sa incerc sa vedem ....daca,daca.il pun cu tot cu coaja?sa pun seminte care sunt inchise?
 
Sus