Voturi Concurs Craciun 2014

Va rugam sa votati aranjamentul de Craciun care v-a placut cel mai mult. Puteti alege 2 optiuni.

  • 1

    Votes: 5 16,1%
  • 2

    Votes: 1 3,2%
  • 3

    Votes: 5 16,1%
  • 4

    Votes: 14 45,2%
  • 5

    Votes: 5 16,1%
  • 6

    Votes: 3 9,7%
  • 7

    Votes: 4 12,9%
  • 8

    Votes: 2 6,5%
  • 9

    Votes: 5 16,1%

  • Total voters
    31
  • Poll closed .

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Deschidem sesiunea de votare pentru concursul nostru de Craciun. Perioada de votare este 31 decembrie 2014- 6 ianuarie 2015. Votul se va inchide automat dupa ce vor trece cele 7 zile. Puteti puteti alege 2 optiuni.

Invitam toti membrii forumului sa voteze aranjamentele de Craciun preferate. Puteti opta pentru un singur aranjament preferat. Multumim celor 9 participanti la concurs, ne-a facut o deosebita placere sa admiram aceste frumoase aranjamente. Va fi o decizie grea de ales un singur castigator. Succes tuturor! :)


1) 1-1.JPG 1-2.JPG 1-3.JPG 1-4.JPG 1-5.JPG

2) 2-1.jpg 2-2.jpg 2-12.jpg

3) 3-1.jpg 3-2.jpg 3-3.jpg 3-4.jpg 3-5.jpg 3-6.jpg 3-7.jpg

4) 4-1.jpg4-2.jpg4-3.jpg4-4.jpg4-5.jpg4-6.jpg4-7.jpg4-8.jpg4-9.jpg4-10.jpg

5) 5-1.jpg 5-2.jpg 5-3.jpg 5-4.jpg

6) 6-1.jpg 6-2.jpg 6-3.jpg 6-4.jpg 6-5.jpg 6-6.jpg 6-7.jpg 6-8.jpg

7) 7-1.jpg 7-2.jpg 7-3.jpg 7-4.jpg 7-5.jpg 7-6.jpg

8) 8-1.jpg 8-2.jpg 8-3.jpg 8-4.jpg 8-5.jpg

9) 9-1.jpg 9-2.jpg 9-3.jpg 9-4.jpg
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Etapa de votare a concursului s-a incheiat. Castigatorul detasat al concursului este @gabriela61 :openrose:
Felicitari tuturor participantilor si castigatoarei pentru frumoasele decoruri de Craciun. :clap:
Gabriela, pentru a intra in posesia premiului, te rog sa imi trimiti adresa ta intr-un mesaj privat.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Foarte reusiti si brazii si ornamentele.Bravo.Sa ne soptesti cate ceva din cartea aia...:D
 

gabriela61

Member
Va multumesc tuturor.Mie-mi place tare mult Craciunul si de cate ori gasesc iau tot felul de ornamente.Nora mea s-a molipsit si ea si prefera ornamentele acelea mici de lemn si....mai nou cumpara flori si le ingrijeste.II sunt tare dragi si ma bucur.Impreuna impodobim bradul asa ca va multumesc si in numele ei.O sa va spun ce contine cartea.O zi buna va doresc.
 

gabriela61

Member
Buna dimineata.Am primit cartea :dans:.Mi-a placut tare mult felicitarea,este super,iar cartea asemeni.Am rasfoit-o aseara putin si am vazut ca are foarte multe chestii utile in ea inclusiv retete mai deosebite.In functie de sezon o sa va scriu cate una din ele.Foarte frumoasa.Multumesc mult de tot.
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Gabriela, felicitari pentru modul cum ti-ai pregatit casa de Craciun, am admirat tot! :party: Lectura placuta si asteptam sa „vedem” si noi ce-i prin carte. :hug:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Ma bucur ca a ajuns cu bine si ca ti-au placut atat cartea cat si felicitarea. Am vrut sa iti scriu cateva cuvinte ca amintire dar cum nu tuturor le place sa fie ceva scris pe carte (desi recunosc, mie una imi plac cartile cu dedicatie) m-am gandit sa fac o mica felicitare. :)
 
Sus