Aranjamente cu flori taiate

va salut pe toti
imi place tare mult ...ideea site-ului asta...fff buna...
imi plac si mie florile dar nu prea ma pricep la cele in ghiveci eu cu cele...taiate...am treaba...si cu aranjamentele florale....sau nu e locul meu aici?
:D
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Corina exista o sectiune speciala pentru buchete si aranjamente cu flori taiate. Am sa-ti mut interventia acolo (din prima pagina a forumului, uite-te la categoriile care sunt plasate ceva mai jos - "noutati pe site" se refera la noutatile de pe site, nu din forum).

ps. sa nu uiti sa te prezinti in sectiunea Gradinari. :D
 

Floria

Active Member
Excelent Coristoica,
Noi te invatam sa cresti florile in ghiveci, tu ne vei invata sa pastram mai mult timp florile in vaza.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Flori excelent!!!Gind la gind :rofl: Ca sa nu mai zic ca ne este de mare ajutor cineva cu talent :D
 
wow multumesc pentru primirea caldurosa
am sa ma staduiesc sa fac fata ...cerintelor voastre
sa aveti o zi minunata
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Ti-am redimensionat pozele Cori,nu-i voie sa punem in forum poze asa de mari.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Cori dar tu chiar faci aranjamente profesionale. Tu ai facut ce e acolo in poze, nu?
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Sunt foarte frumoase aranjamentele!Felicitari!
Daca vrei sa vada lumea pozele la dimensiunile reale,pune un link sub poze ,catre acestea.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Cori poti sa faci un subiect in aceasta sectiune de buchete cu fiecare buchet pe care l-ai facut: alege un nume relevant pentru topic, posteaza poza mica + link la poza mare dupa care povesteste-ne ce ti-a trebuit si exact cum l-ai facut. Vrem sa invatam. :wink:
 
am ezitat...sa va arat aranjamentele mele pentru ca ati fost f critice..la subiectul...."analiza de buchet"...
ma straduiesc si eu sa invat din mers...
cel tarziu de 1 martie am de facut niste aranjamente si atunci am vi le arat si sa va spun cum le-am facut :wink:
 

lili

Member
Draga Cori,
Te pomenesti ca ti-o fi frica de gura noastra ...stai linistita ca suntem inofensive :rofl: :rofl:
Ba dimpotriva....ne poti cere sugestii, ne poti arata...si noi incercam sa te ajutam si sa ne dam cu parerea ( ochiul critic din exterior :) )
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
La mine in oras este o tipa care aduce direct din Olanda.Nu razbeste sa aduca flori la cate cereri are.Am inteles ca si din Cluj si din Alba-Iulia vin sa ia de la ea.Daca vrei ma pot interesa de preturi si eventual ii pot cere nr. de telefon.
 
Sus