Colectie Ani

tzep

Well-Known Member
Moderator
Auuuuu! :aoleu: :aoleu: :aoleu: :ros_unghii: :ros_unghii: Ma inteapa ceva pe aici pe la inimioara! :( :nu-mi_place: :nu stiu: Vreauu si iooooo! :cry: :cry: :cry:
Sunt suuuuupeeeeeeeri! Bravo lor si stapanei, sa-i traiasca si sa se bucure de ei! Si-i multumim ca imparte bucuria infloririi cu noi. :marfa: :dans: :dans: :dans: :clap: :hug:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Felicitari Ani! Sa-ti traiasca si sa faca multe flori, cu sau fara picatele, in functie de moda! La mine, Ankara, are un bobocel, dar nu cred ca o sa-l pastreze prea mult. Multumesc!
 

sini

Well-Known Member
E foarte frumos!Felicitari!
Vad ca mai are un bobocel.Poate el va avea picatele.Unii nu vor din prima sa fie cum trebuie.Rabdarica!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Felicitari Ani! :clap: Ce culoare frumoasa! :dans: Sa-ti traiasca! :D

Vivi23ro, nu te-ai prins, ele le uda cu apa din Dunare, de aceea-s asa frumosi! :wink:
 

gty

Member
intradevar le iubiti tare mult de infloresc asa
cam care ar fi perioada lor normala de inflorire ?
ma intreaba cineva caci vrea sa ia butasi si sa stie cind infloresc
multumesc
 

ani

Member
gty, normal tund hibi in februarie si infloresc toata vara pe lastarii noi. Unii sunt mai harnici si infloresc si iarna, chiar daca stau la 10-12 grade pe balcon.
Albela, nu poate fi mai frumos decat al tau, dar esti tu draguta, multumesc.
 

albela

Active Member
Totusi mie mi se pare diferit de al meu, e mai dantelat pe margini de aia am zis ca e mai frumos :oops: . Florile la Bari al meu sunt asa
 

ani

Member
Nu stiu ce sa spun, poate s-a deschis mai mult si este mai decolorat din cauza luminii de iarna.
 

ani

Member
Astazi a inflorit un hibi asa:

Este un pui din cel care inflorea asa:

Cred ca cineva l-a spalat si l-a calcat! :rofl:
 
Sus