Doradda

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
au preturi bune ! parca as lua ceva crini :) dar nu stiu cit sunt de seriosi si nu stiu cit e tp :?
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Instrucţiuni de cumpărare pentru magazinul on-line

Se alege produsul pe care îl doriţi.

Hotărîţi ce cantitate vă este necesară şi introduceţi cantitatea în coş.

Dacă nu este afişat preţul, înseamnă că produsul NU este momentan disponibil.

Comanda minima este de 20 RON.


Tastaţi tasta "Afişează coşul" şi vedeţi suma ce trebuie plătită pentru produsele achiziţionate.

Aveţi următoarele posibilităţi de plată:

- plata prin virament bancar în cont şi trimiterea copiei după ordinul de plată prin fax sau e-mail, după care vi se trimite marfa cumpărată.

- plata prin ramburs poştal la ridicarea mărfii.

Taxele pentru transportul coletelor cu marfa cumpărată se suportă de către beneficiar şi se plătesc direct la transportator, în cazul în care nu s-a stabilit altfel.
 

elipopa

Active Member
Rog moderatorii sa modifice titltul ca am scris cu doi r si trebuia cu doi d!!
Eu as vrea cativa trandafiri, ca au preturi bune , niste seminte de flori pe care nu le-am gasit in oras la noi si niste bulbi!!
 

lucia2002

Active Member
Au preturi bune, poate ca uneori merita incercat, dar ma uitam la trandafiri, site-ul este cam ravasit:

La The Hybrida apar : Ilse Krohn Superior , Coral Down, iar Limelight
apare la polyanthe.
Nici fotografiile nu sunt reusite : New Daw, care banuiesc ca este de fapt New Dawn este departe de a avea rozul ala in realitate, cat despre Golden Showers...

Dar sincer, as comanda din curiozitate un Blue Angel
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Exact la Blue Angel ma uitam si eu, Lucia, desi mi se pare mult prea ieftin ca sa fie ceea ce promit ei...
 

anasstasia

Active Member
Trandafirii pe care ii au ei la vinzare i-am cumparat si eu de la cineva care ii aducea din Ungaria. In afara de Lincon, nici unul nu a iesit precum ce era pe eticheta si am avut mari pierderi in rindul lor. Va spun asta pentru ca recunosc etichetele. Blue Angel l-am avut si eu in comanda si nu a supravietuit.
 

lucia2002

Active Member
anasstasia a spus:
In afara de Lincon, nici unul nu a iesit precum ce era pe eticheta si am avut mari pierderi in rindul lor.
Cu fraza asta, mi-ai facut praf orice gand pentru Blue Angel !
Stii, mie imi vine sa rad, fiindca vausem ca au pe site si trandafiri de la Kordes, sau ma rog urmau sa fie. Aia, oare cum ar fi fost?!
 

anasstasia

Active Member
Sa sti ca de la aceiasi persoana am luat si trandafiri Kordes (vad ca au cam aceiasi oferta), iar aceia chiar au fost ce trebuie.
 

elipopa

Active Member
eu am luat din cei unguresti si mi-au iesit ce trebuia, decat unul a iesit gresit, dar e superb si nu-l aveam!!
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
La mine nu se deschide pagina cu trandafiri Kordes. Pana la urma ii au sau nu? voi ii vedeti?
 
Sus