e-clematis: Furnizor polonez Clematite

belisima

Well-Known Member
miki70 a spus:
Transportul cam cat costa, cat plantele? :nu-mi_place:
cred ca transportul e destul de scump,vad ca livreaza in ghivece cu pamant :?

am si eu o intrebare ,la glicina scrie ca infloreste la 3 4 ani de la plantare? :(
 

carmenushka

Active Member
Multumesc miki, ma gandeam sa fac asa ca traducerea google nu e grozava, am vazut ca fiecare site are alt mod de a imparti clematitele pe grupe eu cand zic grupa 1 ma refer la cele care se taie de jos in fiecare an
 

miki70

Active Member
carmenushka a spus:
Multumesc miki, ma gandeam sa fac asa ca traducerea google nu e grozava, am vazut ca fiecare site are alt mod de a imparti clematitele pe grupe eu cand zic grupa 1 ma refer la cele care se taie de jos in fiecare an
Acelea sunt grupa 3
Pe site polonez, la Clematite dai clic pe ultima sageata de pe randul 2 unde scrie ciecie apoi selectezi silne
Acestea sunt cu taiere de jos in martie.
Puneti link-ul in google translate .
 

claude

Well-Known Member
Moderator
poxicuta a spus:
fetelor hotarati pe care din cele 2 topice mergem inainte , incepem sa facem liste , am inteles ca Hapy se va ocupa de plati,eu nu m-am ocupat pana acum de o comanda comuna dar am vorbit cu ei din octombrie destpre aceasta comanda, am sa centralizez si voi trimite eu comanda, dar nu pot sa fac plati !Daca mai vrea cineva sa ajute sa sara, eu ma bazez pe Claude caci ea are mai multa experienta!
Eu ajut cu tot ce pot, doar sa spui :D
Cat despre faptul ca ne balacim pe doua topicuri cu acelasi subiect, azi o sa le comasez, las doar unul, ca altfel iese o varza :mrgreen: O sa mut discutiile de aici pe celalalt topic
 
Sus