Floriana bulbose

fixpix

Active Member
asa e michaela!

cate o feliutza dragii mei!
ca o ceapa se pot taia bulbii...
eu am incercat experimentul dar nu am avut rabdare cu el si l-am aruncat la gunoi.

eu as fi sugerat sa trimita cu posta italiana, nu cu DHL, TNT... din EU de regula ajung destul de repede coletele. si apoi sunt bulbi. au stat toata iarna afara din pamant, ce mai conteaza o saptamana, doua?

nasol oricum, 2 in loc de 12...
 

michaela

Active Member
Deocamdata am doar promisiunea italianului ca ne trimite banii, asta inca de ieri... deocamdata nu au intrat bani retur.... asa ca mai stam restul. :(
Azi vor pleca colete catre:
Diana;Magda;Claude si Mascha
Sa primiti cu bine si sa ma anuntati dupa ridicare sa arunc chitantele.
 

michaela

Active Member
Acum pregatesc coletele pt fdana, vivi si marirogo ajung la posta pana in ora 20 asa ca maine si spre voi vor pleca coletele.
Ramane sa ma intalnesc cu Alexandru si cu Poxicuta.
 

michaela

Active Member
Cei care au comandat Viridi Rascal au banutii in colet pret per bulb calc la curs euro din extrasul de plata catre floriana 4,2275
Sa ma anuntati pe masura ce ajung coletele.
Va multumesc!
 

poxicuta

Active Member
michaela a spus:
Acum pregatesc coletele pt fdana, vivi si marirogo ajung la posta pana in ora 20 asa ca maine si spre voi vor pleca coletele.
Ramane sa ma intalnesc cu Alexandru si cu Poxicuta.[/quote
Mihaela, confirm intalnirea , te sun sambata sa stabilim ora!
 

sini

Well-Known Member
michaela a spus:
Cei care au comandat Viridi Rascal au banutii in colet pret per bulb calc la curs euro din extrasul de plata catre floriana 4,2275
Sa ma anuntati pe masura ce ajung coletele.
Va multumesc!
Cei care n-au colet?
 

michaela

Active Member
Ma bucur ca au ajuns cu bine.... :D
inca cateva colete si... ne primim toti plantutele! :D

P.s-Diana daca snow princess va inflori la tine fara nici un pic de mov :rofl: ma abonez de pe acum la 3 rizomei :) caci am de la Dibleys vreo 3 feluri toti au un pic de mov :rofl: :rofl:
 

diana999

Active Member
E cam frig si nu risc sa-i ud inca......mai astept putin. Cand infloresc o sa te anunt. Sper sa infloreasca asa cum trebuie :wink:
 
Sus