Gradinile noastre in 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

aleynad

Active Member
Moderator
Multumesc, fetelor! :D

Victoria, sa stii ca nici scaunele , nici suportul pt telefon nu sunt din fier forjat! :)
 

Simonikz

Member
riana a spus:
am facut azi o poza si imi place tare mult asa ca v-o arat si voua
Foarte frumos se vede .....m-am uitat prin pozele facute noaptea si nu-mi vine sa cred cati trandafiri infloriti ai ! La mine, nici gand .....unul, doi ! Vremea asta .....
 

riana

Active Member
multumesc frumos, mie imi place tare mult sa stau seara pe terasa se vad foarte frumos florile.acum au inceput si la mine trandafirii sa infloreasca
 

madairina

Member
Gabiuta a spus:
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2326491680101729717IkMZnn
cind stai intins auzi susurul cascadei :D ..........
Asa este. Momentan nu are apa. A zis sotul meu ca daca sunt cuminte imi pune si apa :) .
Am pus apa dar am scos-o pentru mai trebuie sa faca cateva retusuri.
 

aleynad

Active Member
Moderator
Dupa 3 ani pot in sfarsit sa va arat poze cu gradina mea!
Daca data trecuta v-am arat poze din spatele casei, cu coletul meu romantic, acum va arat:

* zona din fata casei




* zona rustica



Pozele le-am facut, acum 2 ore, pe inserat! :)
 

aleynad

Active Member
Moderator
in ceea ce priveste amenjarea dpv peisagist, eu sunt indragostita de stilul country, usor salbatic, iar asta cred ca se observa foarte mult in amenajarea gradinii mele! abia dupa 3 ani de munca pot afirma ca incepe sa semene cu ceea ce-mi doresc ...dar inca mai am muuuult de lucru la ea! :)
 

mymo

Active Member
Si de la mine cateva poze.Imi pare rau ca nu am posibilitatea acum sa va arat cum era in 2008 cand am cumparat noi,dar puteti sa va imaginati ca pe aceste doua gradini de flori se puneau cartofi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus