Irisi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

bebe Iris

Active Member
anasstasia a spus:
Bebita vroiam de mult sa te intreb. Tu de unde ai atitea varietati de iris, de unde i-ai cumparat? Si unde cresc? Ca am vazut cam ai un teren, nu ii ai pe toti la tine in curte.
:rofl: Sunt in curte toti :rofl: Asa ca sa nu va aud ca spuneti ca voi nu mai aveti loc :secret: :x :rofl:
Am irisi adusi din America, din Franta, din Ungaria (multi), de la Danuta(Iris)...cam atat :)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Bebe tu esti teroare, o sa ma imbolnavesc de inima rea pana se termina sezonul irisilor.....

Primii la mine

 

claude

Well-Known Member
Moderator
Minunati, geo si Dana...exista atatea varietati, in atatea culori, ca te pierzi, nici nu stii la care sa te uiti intai :D

Dana, poate le pui numele, ca eu am multi de la tine si am ratacit listuta cu numele lor si daca-i vad la tine ii identific si eu :oops:
 

anasstasia

Active Member
Ce aveti cu mine?!? Gata, stiu! Cine mai posteaza vreo poza cu irisi are OBLIGATIA sa-mi dea cite un rizom din fecare. Sint si cu bun simt, am cerut doar cite un rizom.
Hai sa vedem cine mai posteaza :rofl: :rofl: :rofl: :evil: :evil: :evil:
 

iris

Active Member
:) Eu ma bucur nespus cand vad ca au avut parte de cea mai buna "mamica" e meritul tau ca sunt atat de frumosi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus