Scheme cromatice

yo sunt in cautarea unui teren in jurul cta.....tot un fief al unor alti mafioti , cei drept mult mai mari,dar tot mafioti.....pentru o gradina si dupa , sper o casa :rofl: ...in zona de care vorbeam, mamaia sat....nu poti sa te apropii....da' mai bine ne oprim aici cu discutia asta ca o dam in imobiliare... :cry:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:rofl: asta ar fi chiar culmea sa ma deranjeze :rofl: :rofl: :rofl: mai ales ca suntem CHIAR vecini.............
 

padrian

Member
preafericitu a spus:
yo sunt in cautarea unui teren in jurul cta.....tot un fief al unor alti mafioti , cei drept mult mai mari,dar tot mafioti.....pentru o gradina si dupa , sper o casa :rofl: ...in zona de care vorbeam, mamaia sat....nu poti sa te apropii....da' mai bine ne oprim aici cu discutia asta ca o dam in imobiliare... :cry:

Exact

dar din cate stiu eu ...Borealul nu este spre mamaia sat
in fine.
pretul caselor este dat de legea cererii si a ofertei
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Dezbatem la mijlocul drumului dintre casa mea si casa ta.La Spiru daca vrei :) .....acum sa ne vedem de ale noastre ca am glumit si hahait destul............ :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Tocmai terminasem de facut curatenia printre mitocanii de cartier........... :evil: (fara aluzii la persoanele de pe forum,sincer) :)
 

iogamac

Member
astazi am vazut pe strada Turda o gradina de vis...cum mergi dinspre b-dul mamaia pe stanga, mai la capatul strazii...un aranjament cu conifere si cataratoare...este nemaipomenita...sa va duceti s-o vedeti :D
 
borealu e langa ......(nu mai stiu cum se numeste celalalt cartier al aceeasi firme I...), langa Tomis plus, langa un hypermarket, langa intrarea in palazu mare langa un show-rooom.....langa ovidiu ...blabla...da!nu are treaba cu mamaia......dar nici cu kogalniceanu (e acelasi drum dar ai ceva de mancat pana acolo...)
 

padrian

Member
preafericitu a spus:
borealu e langa ......(nu mai stiu cum se numeste celalalt cartier al aceeasi firme I...), langa Tomis plus, langa un hypermarket, langa intrarea in palazu mare langa un show-rooom.....langa ovidiu ...blabla...da!nu are treaba cu mamaia......dar nici cu kogalniceanu (e acelasi drum dar ai ceva de mancat pana acolo...)

confunzi
developerul are in zona o singura dezvoltare imobiliara
 

iogamac

Member
preafericitu a spus:
strada turda? piata chiliei? pe langa ion ratiu?.... :?:
ezact :rofl: si apoi sunt tate strazile alea unde erau gradini de zarzavaturi pe langa stadion...acolo sa vezi scheme cromatice si aranjamente in spatii mari 700-800mp
 
Sus