Trandafiri albela

mymo

Active Member
Vai tu...cum sa nu-mi dai?
Are fata :dans:
:* :* :* :*
Saraca de tine :rofl: ma vezi ca tot jinduiesc la el....dar multumesc din suflet,am.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
albela a spus:
Home&Garden, vorbim prin august de butasi :D .
:* Aha, il vazusem pe undeva pe net, prin strainatate...si figura pe lista mea de trandafiri dupa care salivez. Vorbim atunci in august! :D
 

albela

Active Member
Cand ceialati trandafiri sunt in pauza Peace nu se mai opreste din inflorit. Mi-ar fi trebuit o scara ca sa fac niste poze mai acatari :) .
 

claude

Well-Known Member
Moderator
albela a spus:
Daa, desigur. Da, pot sa te intreb rozul asta http://egradini.ro/forum/webshots_downl ... xGi_ph.jpg ce soi e, ca parca m-ar tenta si pe mine un lastarel daca o sa ai disponibil :oops: .
Albela, scuza-ma ca raspund doar acum dar mi-a scapat postarea ta :oops: Habar n-am ce soi e, l-a cumparat tata din piata, si l-a plantat, de m-am si certat cu el ca habar n-are ce planteaza!!! Iti dau cu drag butas din 'patatul' acela! doar ca eu sunt plecata din tara deocamdata si avem doua variante. Ori iti trimit mai spre toamna, ori vorbesc acasa sa-ti puna un butas la inradacinat si ti-l trimit gata inradacinat. Cum preferi tu!
 

albela

Active Member
Claude daca poti sa-mi trimiti gata indradacinat e perfect. Ca mie nu prea imi iese treaba cu inradacinarea. Nici nu prea am exersat :oops: . Eu iti trimit cand doresti lastari de Home&Garden.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
albela a spus:
Claude daca poti sa-mi trimiti gata indradacinat e perfect. Ca mie nu prea imi iese treaba cu inradacinarea. Nici nu prea am exersat :oops: . Eu iti trimit cand doresti lastari de Home&Garden.
Ok, o sa vorbesc cu tata sa puna el la inradacinat! :D Cat despre lastar de Home2Garden, vorbim mai incolo, in functie de cum ajung acasa. Multumesc! :D
 
Sus