Un Craciun ... prematur

alfa

Active Member
floare mica a spus:
Narcy a spus:
Sunt foarte suparata deoarece nu gasesc pe nicaieri,in Bucuresti stereopor,acel burete pt.aranjamentele uscate.Ma puteti ajuta? :? :?
La Hornbach ai cautat ? acolo am vazut mereu.
Exact! Daca te referi la asa ceva, eu am cumparat-o de acolo.
 

aleynad

Active Member
Moderator
eu am vazut si la Kaufland, cauta la standul cu decoratiuni, erau in jur de 15-17 lei, in functie de marime
 

sarselia

Active Member
Moderator
ana popa a spus:
Doua idei interesante, nu am reusit inca sa le pun in aplicare, pozele sunt de pe net:

Ce dragute sunt!

si ar trebui sa ne grabim ca acusica nu ma gasim becuri din astea normale pe piata...
 

alfa

Active Member
Tare dragute becurile :visator: Super idee :idea: . Ana, am mai rasfoit un pic si am dat de imimoarele acelea crosetate...foarte dragute si acelea!!!
 

ana popa

Member
alfa a spus:
Tare dragute becurile :visator: Super idee :idea: . Ana, am mai rasfoit un pic si am dat de imimoarele acelea crosetate...foarte dragute si acelea!!!
Si mie imi plac inimioarele, din pacate nu prea am timp pentru ele si nici pentru celelalte, poate dupa ce termin cu ziua de nastere a Biancai.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Si la papetarii,librarii s-ar putea sa gasesti.
Eu am gasit in Hornbach,Bricostore cand ma fost la Bucuresti.In Cluj am vazut in multe magazine de specialitate.
 

aura62

Member
Tare frumoase "globuletele" din becuri, interesanta ideea, multumesc Ana !
Aveti grija totusi, daca se sparg , sunt mult mai periculoase decat globuletele obisnuite (pocnesc si imprastie ciobuletze peste tot) :!: Ma gandesc si eu sa fac dar le pun afara, in curte, in interior mi se pare prea riscant!
 
Sus