Baumax

evaluare furnizor

  • 1

    Votes: 0 0,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 0 0,0%
  • 4

    Votes: 0 0,0%
  • 5

    Votes: 1 20,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 3 60,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 1 20,0%

  • Total voters
    5

Roxana Peled

Active Member
danero2004 a spus:
detin nu zic nu , dar si in casa e cam inghesuiala desi am 1000 mp de teren :rofl: am zis ca a ramas o portiune goala de la poarta la casa si sa pun ata si cu barne , echilibristica pana la casa si inapoi sa castig si terenul care a mai ramas

:tavalit:
Cum ata cu barne? :?
 

Roxana Peled

Active Member
Da,da,
inteleg treaba cu franghia, nu inteleg cum te ajuta asta sa salvezi spatiul dintre poarta si casa. Te referi la aleea care duce de la poarta la casa? Vrei sa o plantezi si pe ea si pe deasupra sa intinzi o sarma pe care sa mergi cu barna? :) :rofl:
Ai 1000 de metri patrati si nu-ti ajung?
Vreau si eu sa am 1000 de metri patrati si sa nu-mi ajunga ... :cry:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Roxana, e simplu...muta-te :rofl: Adica tu vrei sa spui ca acolo unde iti construiesti sau ai construit casa ai asa putin spatiu? Da de ce pacatele mele nu ai cumparat tern undeva unde sa poti si tu respira, nu pe o batistuta impaturata in 4? :eek:
 

Roxana Peled

Active Member
:rofl: :tavalit:

Din pacate sunt nevoita sa fiu in Bucuresti :( , in oras, cu acces facil la mijloacele de transport!
In atari conditii nu mi-am putut permite mai mult de o batistuta :)
Tot ce am putut sa fac ca sa decongestionez un pic situatia a fost sa-mi torn placa pe casa si sa-mi fac gradina pe acoperis, asta ca macar sa ramana batistuta impaturita doar in doua :rofl:
 

lili

Member
danero2004 a spus:
claude a spus:
Roxana,............ nu pe o batistuta impaturata in 4? :eek:

:tavalit:
Draga Roxana :ingeras: ...nu te necaji pe carcotasii astia :rofl: ;-) :* ....care fac echilibristica prin gradina ori se minuneaza pe batistuta ta :eek:f: :giggle: ....vino tu la mine !!!! ....ca eu la prima strigare....1 ha de gradina..... mare noroc pe capul meu :aoleu: :gandit: O mica, mare sansa ca avem si ceva padure, de la mama natura si accesorii naturale .....berze, vulpi,capre, fazani si alte natotii :D Asadar, studiaza problema...primeste cat ti se ofera...ca mai tarziu nu se stie :pa: :hug:
 

Roxana Peled

Active Member
Padure cu capre :eek: . Asta nu-mi mai place!!! Alea rod lastarii.
Eu ma plang si de pisici ca-mi folosesc "batistuta" drept ladita cu nisip :x
Fara accesorii zoo nu aveti? :D
 

adite

Active Member
Am ajuns eu la Baumax! :D Minune mare, phale cu flori la 5 si 10 lei, cu radacini in stare buna! Erau multe plante cu reducere de 75%, inclusiv violete inflorite cu 3,58 lei sau 3,56. Interesant pret! :eek:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Fiecare magazin are propria politica de reduceri. E posibil ca in Bucuresti sa gasesti alte plante si alte preturi.
 

anknic

Active Member
io nu ma mai duc...sigur mi se lipeste ceva de manuta si loc ioc! chiar ma gandeam ca din 3 case cu locuri la geam in interior (aka io, casa de la tara si la parintii mei...unde am un balcon inchis de 20 de m la dispozitie)...deja ma apuca depresia unde bag florile in casa! le-am tot permutat si deja am ocupat si beciul de la tara (cu muscate...sper sa reziste!)

v-am zis ca am luat termopane la reducere pt.o eventuala sera? sa vaz acuma cum o incalzesc...zic io ca e solutia...pana se umple!
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
la mine o muscata a rezistat in beci 3 luni dar se alungise rau , cred ca era mai bine cu mai putina apa in sol sau macar un pic -piculet de lumina ,
 

anknic

Active Member
si mie imi facusera capsunile fructe in beci peste iarna...da' mie imi e mila de ele sa te testez limitele totusi...daca ai stii tu ce m-am invartit pe langa iasomiile tale :)
 
Sus