Concurs: Vreau sa fiu peisagist

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

aleynad

Active Member
Moderator
vezi ca numai varianta demo e gratis, dar pe asta m-am jucat si eu azi, nu are foarte multe elemente, dar cu ceva imaginatie le poti combina si sa creezi alte plante :wink:
 

aleynad

Active Member
Moderator
:D :oops: mai, doar m-am jucat...nici macar nu am lucrat serios, mai sunt multe chestii de pus pe acolo...am facut doar o incercare ca sa-si faca Blitz o idee


apropo, Nicoleta, asa i-ai pus numele, in cele din urma, la gradina ta ? imi place, e foarte frumos :D
 

Blitz

Active Member
Bravo, arata SUPERB! Ideea este geniala! DAR:

Cum pun cataratorii? Cum fixez? Si mai ales cand trebuie sa-i pun?

La gardul dinspre caini intentionez sa pun vita de vie, capat de la o cunostinta cand isi tunde via. Trebuie sa-mi spal cumva "pacatele".
 

aleynad

Active Member
Moderator
eu pot modifica daca nu-ti place ceva :wink: clematitele si trandafirii cataratori le pui pe bolti, amplasate din metru in metru, astfel incat sa mergi pe aleea de langa garaj ca intr-un tunel de flori :D
boltile se gasesc de cumparat pe la hypermarketuri
cataratorii ii pui acum in primavara, deja au aparut in hypermarketuri si piete
 

elaelena

Member
ma bucur ca ai in vedere ceea ce iti sugerasem si eu:clematite +trandafiri, pt. acoperirea zidului garajului
in ceea ce proveste vita de vie, orienteaza-te la un soi cu frunze mari si struguri la fel,special pt. bolta(struguri de masa:coarna,etc...ar pacat sa pui un hibrid oarecare)
 

Blitz

Active Member
Este ok, voi incerca, dar trebuie sa astept ca avem -7 grade la Resita... Mi-e groaza ce-or fi patit bulboasele!
 

Blitz

Active Member
Multumesc tuturor pentru idei si implicare! Castigatorul concursului este ALEYNAD :rose: :rose: :rose: !

Sper ca nu supar pe nimeni- dar cinstit- castigatorul real sunt eu :wink: :wink: :wink: , ca am primit multe sfaturi bune.

Aleynad, rog un pm cu adresa sa-ti trimit premiul!

Si inca ceva: chiar si dupa incheierea concursului tot o sa va mai necajesc cu rugamintea de a primi cate un sfat :oops: :oops: :oops:
 

aleynad

Active Member
Moderator
:oops: :oops: :oops: :oops:
ce onoare pe capul meu :eek:
Blitz, esti o draguta!
Ma bucur ca noi toti am reusit sa te ajutam cu idei sa-ti amenajezi gradinuta.
Te asteptam oricand cu intrebari cand ai nelamuriri :hug:


Declaram concursul terminat!
 

aleynad

Active Member
Moderator
Vreau sa multumesc frumos lui Blitz pentru premiu, e minunat :oops:
si sa-i multumesc pe aceasta cale si ca a facut efortul de a veni personal in Rm. Valcea ca sa ne intalnim
Ma bucur tare mult ca te -am cunoscut, a fost o adevarata placere! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus