Dedeman

gabrielais

Active Member
mai fetelor....eu n-am mai fos de multisor la Dedeman...n-am mai apucat...dar mare minune ar fi sa iasa ce-i in poza...negresit merg in week-end si "pun si eu mana" pe vreo cativa...daca n-o iesi ce trebuie asta e..ii scot si altii in loc... :rofl: :rofl:
 

dancoman

Member
Si eu i-am luat ,dar de la Baumax mai scump,mai putin L.Odier pe care il aveam.Sunt convins ca vor iesii ce este pe poza,dar sigur nu exista numele acestea,mai ramane sa ii identificam,La mine deja au 20-25 cm caci i-am udat in punga si tinut la cald,astept sa se faca potrivit afara ca sa ii plantez.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
bebe Iris a spus:
si pe mine :rofl: + Notingham's Pride , Loise Odier si Tower Bridge :p
Bebe ! de la Dedeman ai cumparat trandafirii ? si cu cit ?
pt ca sotul acum a plecat la Baia mare si parca l-as trimite sa-mi cumpere si mie :)
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Daca nu gresesc, Bebe parca zicea ca i-a luat din Real cu 15 lei/buc.
 

bebe Iris

Active Member
Eu din Real, dar acum 2 saptamani...si erau inmuguriti. Cu 15 lei. Avem si Dedeman in Baia Mare, dar acolo n-am intrat ca nu m-a lasat sotu' :)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
aha inteleg ,dar aveti si Brico da ? ca l-am anuntat pe sotul ca imi trebuie ceva ori de la brico ori de la Dedeman :rofl: si a zis ca maine merge ,ca sta pina duminica .
 

bebe Iris

Active Member
nu avem Brico...ce crezi ca-i Bucuresti aici? :rofl: :wink: Avem Ambient, Praktiker si Dedeman cu plante si flori (Realul are cateva dar in interior, printre jucarii si alte rafturi :D)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
aha ,pai na am crezut ca aveti si brico ,deci il pun sa caute dedeman :rofl: multumesc pt lamuriri :hug:
 

dancoman

Member
Azi i-am plantat,sigur nu era acelasi trandafir in toate cutiile,am studiat ghimpii si frunza,si nu prea par Th(poate doar unul)dupa ramificare,Anna daca nu mai gasesti la toamna iti trimit butas,sau incerc la vara sa iti prind.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Mersi Dan ! sa vad daca gaseste sotul !
deocamdata suntem la stadiul ca a ajuns in Baia Mare dar el nu a vazut nici un Dedeman :roll: :rofl: doar Practiker si Real ,trebuie sa ma uit pe net sa vad adresa sa-i dau ,probabail e fix in partea cealata a orasului ,dar are timp ca sta acolo pina duminica :incapatanat:
 

marirogo

Active Member
Dedeman-ul in Baia Mare e de la Real spre intrarea in oras, la o distanta de 200-300m, pe aceeasi parte cu Realul.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
acum m-am uitat pe harta si am vazut ,deci e pe drumul bun ,il trimit maine !mersi Marirogo :hug:
 
Sus