Dedeman

claude

Well-Known Member
Moderator
Dap :roll: Efrustrant sa astepti raspunsuri care nu sosesc, intarzieri, amanari :roll: Eu daca dau peste un furnizor fara probleme de-astea jur sa iau numai de la el, chiar daca-i mai scump :|
S-ar putea sa incerc Lens, au o reputatie foarte buna, lumea care a luat a spus ca au cei mai grozavi butasi din cati s-au vazut, asa ca daca sunt si parolisti...si nu au preturi exagerate, pe la 9-10 euro
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai spune si tu la toata lumea care iti face cadouri sa nu se mai oboseasca, sa-ti dea firfirei! infiinteaza o pusculita cu donatii-cadou pentru achizitii de trandafiri :rofl: si din 3 in 3 luni anunta ca e ziua ta :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
pana la urma am primit doua trandafiri :)

dar am vorbit cu niste fete din Ungaria si mi-au zis ca la ei este un producator care vinde englezesti cu aceste denumiri , si ca e foarte probabil sa am un Graham T si un L D Braithwaite :D
 

bebe Iris

Active Member
sannamaria a spus:
pana la urma am primit doua trandafiri :)

dar am vorbit cu niste fete din Ungaria si mi-au zis ca la ei este un producator care vinde englezesti cu aceste denumiri , si ca e foarte probabil sa am un Graham T si un L D Braithwaite :D
Mi se parea mie ca seamna cam tare cu Graham Thomas...n-ar fi asa o problema daca nu l-as avea deja in gradina :roll:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
cind am vazut ambalajul ,aveam asa o presimtire ca e Graham , eu am mai plantat inca doua in toamna ,asa ca o sa fie plina curtea cu Graham T ,noroc ca imi place :rofl: dar pt L D B chiar ma bucur ,asta daca o sa fie .
 

anasstasia

Active Member
Si chiar cu mama merg. Ma descurc eu cu ea, ca inca nu stie de planurile pe care le am pentru toamna.
Dar eu nu-i gasesc pe HMF, nici prescurtat, nici nicicum :?
 
Sus