Furnizor trandafiri- Hobby Plant

anasstasia

Active Member
Voi comanda si eu de la ei. Imi place cum arata ce ti-au trimis iar preturile sint mai mult decit ok. Sa fie sanataosi si sa creasca mari si plini de flori!
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Voi comanda si eu de la ei. Imi place cum arata ce ti-au trimis iar preturile sint mai mult decit ok. Sa fie sanataosi si sa creasca mari si plini de flori!
si eu abia astept sa vina primavara sa-i vad mai intai cu frunzulite si apoi cu minunatele lor flori!
 

elipopa

Active Member
raven a spus:
Aia sunt lastari la tine? sunt plante in toata regula!
Sa-ti traiasca!
multumesc, i-am numit lastari ca nu am stiut cum sa le zic altfel! sunt trandafiri de 3 ani, dupa parerea mea, au toti cel putin 3 ramuri!
 

anasstasia

Active Member
Da, la pretul de 4 lei sint. Cred ca incarca un pic pretul la transport si ajung cam la 5 lei/trandafir, dar sint ok.
 

anasstasia

Active Member
O sa vreau si eu Remy Martin de la ei. Mai intii o sa vad ce o sa primesc din comanda facuta la Ciumbrud si apoi vad cu ce mai completez.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
si la mine tot ce am plantat au muguri ! a zis ca azi imi trimite deci poimane ajung sigur !
si eu abia astept primavara :) stau prost cu rabdarea :roll:
 

doina2009

Member
"Din pacate din soiul Remy Martin nu am reusit sa scoatem nimic, si nu putem livra in acest sezon." Celelalte soiuri cerute de dvs. sunt disponibile.

Asta e raspunsul ce l-am primit pentru Remy Martin, vineri ce a trecut.
 

anasstasia

Active Member
Am facut comanda si la ei. Abea astept sa-i primesc:
- 2 buc. Imperatrice Farah
- 1 buc. Mainzer Fastnacht
- 1 buc. Monika
- 1 buc. Simpathie (urcator)

Am comandat si un Parade, insa pe site nu il mai au, deci mai mult ca sigur nu o sa il adauge la comanda.
Sint curioasa daca voi fi multumita de ei.

Abea astept sa merg simbata viitoare la tara la plantare.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
eu joi am primit comanda de la el , si le-am si plantat ! sunt foarte multumita ! acum sa vedem cum or inflorii la anul :)
 
Sus