Sem Luca

Luciana35

Member
eu le-am trimis un mail in care i-am intrebat daca livreaza si la persoane fizice.Raspunsul a fost da , in limita timpului disponibil.Nu stiu ce sa inteleg de aici. Eu sunt destul de departe de ei si sincer nu am prea multe sperante. Dar cine stie pana la urma...poate am noroc :wink:
 

blueheart_d

Member
stai linistita ca nici Oradea nu e mai aproape, plus ca pana sa ajungi sa le plantezi sau sa semeni semintele, vor ajunge.
 

roxy

Member
gata m-am hotarat, fac o comanda si sper din tot sufletul sa o onoreze.acum vine si intrebarea mea :) : ce credeti ca inseamna bouga roz? se refera la culoarea pe care o avem toate sau nu? dati-va cu parerea.
P.S.: au si cale :dans: :tavalit:
 

marean

Active Member
Nenea asta e serios si sanatos :mrgreen: ?Nu de alta ,dar are niste preturi mult prea mici ca sa...le cred :) cum sa fie un maslin 10 ron? si tot atata un citric ? plus ca preturile la magnoliii(care de obicei sunt foarte piperate)e tot de 10 ron (oare i s-au blocat tastele de are asa preturi in serie? :idea: ) .
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Poate sunt plante de mici dimensiuni. Trebuie sa le vezi ca sa faci o estimare corecta, nu?
 

marean

Active Member
Nu mi s-au parut mici :9x9x39... :roll:
Cine stie,poate omul nu vrea sa scoata profit,are un suflet bun si vrea sa ne ajute sa ne achizitionam cat mai multe :tavalit: !
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Nici mie nu-mi e clar ce inseamna. Asa ca ma pronunt cand o sa le vad. Daca o sa le vad. :idea:
 

marean

Active Member
Ba nu ,pe site scrie 9x9x38 la dimensiuni...a treia e pt ... :idea: ...potentialul de crestere subita in primele 4 min de la achizitionare :rofl: !!!
 

marean

Active Member
:? hmmm,nu-mi place si nu mi-a placut niciodata sa ma arunc in ceva despre care nu stiu nimic...ca am mai avut scapari,da :oops: , dar nu-mi place sa o fac...de regula investigez ceva pana la infinitimale si apoi ma decid cum e mai bine sa fac. Sau,s-a mai intamplat sa ma informez mult despre ceva,sa descopar ca e cam greu sa indeplinesc toate conditiile optime,dar sa vreau lucrul respectiv indiferent de aceasta problema...noroc ca ,de obicei,imi trece repede :roll: !
 

marean

Active Member
Dar bineinteles 8) !Tocmai de aceea m-am si dus la Facultatea de romana-engleza :rofl: !
P.S.:vai de mine ce off-topic suntem...noroc ca nu "pic" singur de cotropitor :evil:
 

madalin28

New Member
?

Eu nu mai inteleg ce se vorbeste aici. Se vorbeste sau nu despre acest furnizor fiindca ma intereseaza.
 
Sus