Poze de balcoane si terase

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:oops: Eu le-am admirat si goale fiindca ideea mi s-a parut de la inceput interesanta incadrindu-se perfect in rusticitatea designului terasei :D .Acum insa.......sunt si mai grozave!!!
 
D

dyayzh

Guest
Esti plina ade idei surprinzatoare :D Un aranjament interesant :wink:
 

albela

Active Member
Si mie imi place foarte mult acea begonie. Florile dureaza foarte mult cca. 2 saptamani.
 

albela

Active Member
Ma bucur ca va plac butoaiele mele. Adevarul e ca e o placere sa stai pe terasa cu atatea flori in jur :D
 

albela

Active Member
Normal ca e a mea :D . E intradevar foarte frumoasa. Din pacate celelalte jardiniere cu petunii si altele nu prea mai arata stralucit.
 

daisy111

Active Member
:eek: :eek: :eek: Superbe flori,superbe butoaie :clap: Te rog,spune-mi si mie unde ai gasit bulbii de begonie curgatoare? :roll: Am cautat la florarii si in Brico dar nu au :(
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ooooooooooooooooo :eek: ce s-a populat terasa de cind nu am vazut-o eu :D .Sa-ti traoasca toate si s acreasca mari!
 

albela

Active Member
Multumesc Violeta si Gabiuta :hug: . Si va invit sa o vedeti pe viu peste vreo luna cand vor fi mai multe plante inflorite :D .
 

Fleur

Active Member
Albela intr-un butoi din ala ar merge o cascada din aia de fucsii cum am vazut in filmuletele puse de Manuela. Pe la fucsii cred ca erau daca-mi amintesc bine.
Ma bate gandul sa incerc si eu dar sa vad cum pot combina plantele ca nu am atatea plante mari de un singur fel.
 

albela

Active Member
Multumesc fleur de idee. Am si 3 fuchsii in butoaie. Or sa creasca si or sa arate destul de bine, Mie imi place sa pun mai mute tipuri de plante si sa fie mai diversificat. Si nu pun plante adulte ci rasaduri.
 
Sus