Trandafiri bebe Iris

claude

Well-Known Member
Moderator
Iooooooiiiii, la a 4-a poza m-am ofilit :( In celelalte nu e asa vizibil, Bebelu, la ce jungla e la tine, dar cand am vazut cioatele din ultima poza m-a durut sufletul...daca puneai si tu niste proptele la bolta aia nu tinea?
 

bebe Iris

Active Member
Sunt proptite, dar nu vor rezista :( Trebuie sa gasesc pe cineva sa-mi confectioneze ceva bolte serioase si apoi sa le bag cumva sub astea vechi, daca o-i mai putea :roll: Daca nu fac treaba asta acum, va fi nevoie iar sa ii chelesc atunci cand voi avea cu ce sa inlocuiesc vechiturile...
 

nina77

Member
Foarte frumosi toti!Imi place culoarea lui Tower Bridge.
Cat despre trandafirii de pe bolte sunt sigura ca o sa-si revina repede avand in vedere grija pe care le-o porti. :D
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Boltile, mai trebuiau si ele reintinerite la un moment dat. Poate nu toate odata :)... dar acum vreo 3-4 ani poti sa stai linistita in privinta lor ;-)

Foarte frumosi trandafirii. Ma tot uit de cateva saptamani la Out of Rosenheim. Cred ca dupa ce anul trecut am avut o slabiciune pentru trandafirii alb, acum mi s-a pus pata pe cei rosii, ca unui taur ce sunt :hipnotizat: :rofl:. Nu-i asa ca imi pastrezi un butas pentru la toamna? :mrgreen:
 

bebe Iris

Active Member
Multumesc Nina! :* Isi revin ei repede...problema este ca nu am inlocuit boltele, asa ca surprize neplacute o sa tot am :nu-mi_place:
Carmen, siiiiiiiiiiiiiigur ca-ti pastrez! :rofl: :hug: Stiu eu cum e cu voi, taurasii :rofl: ;-)
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Da, cand ni se pune pata pe ceva, nu ni-l mai scoti din minte. E dificil cand ai un tauras acasa :rofl:
Multumesc mult! :hug: :*
 
Sus