Atlas Plants

victoria

Active Member
si eu am fost multumita,mai ales de produse.Doar intarzierea mare a fost problema.Dar m-am lamurit ca se intampla si la case mai mari.Macar de la Atlasplant nu am primit plante uscate
Oricum,in viitor o sa mai comand de la ei :D
 

happy

Well-Known Member
Mariana cumpara de la ei de 5 ani si este foarte multumita.Avantajul ei este ca sta la Murighiol! :wink:
 

victoria

Active Member
diana999 a spus:
arata bine pomii cumparati? Aveti poze?
la mine majoritatea sunt frumosi.Am si vreo 2 mai mici,dar cresc ei.
Poze nu am ca asa de tare m-am grabit sa ii plantez ca am uitat sa le fac o poza si inainte. Iar dupa plantare am facut poza de ansamblu si nu se vede cine stie ce,fiind si tutorii langa ei
 

Dea

Active Member
eu sunt multumita. Am luat 4 phlox, crin dublu si doua pachete de colectie a cate 75 bulbi fiecare, din care au iesit si inflorit in proportie de 80%.
Voi mai comanda de la ei, mai spre toamna.Au o gama destul de atragatoare de bulbi.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Multumesc fooooooooarte mult.M-a derutat faptul ca pfloxul acesta nu are bulb .Eu stiu ca am luat radacina.... :? In fine.
Daca mai face cineva comanda la ei vreau si eu phlox bleu si roz.Poate in tomana.Trebuie sa urmaresc...
 

happy

Well-Known Member
Am vorbit cu dl.Marian si dupa 7 octombrie incepe sa livreze.Eu am un kaki de schimbat si mai vreau niste vita de vie! :D
 

elipopa

Active Member
cineva de pe sunphoto spunea ca i-a venit deja comanda si ca si plantat bulbii :?
vreau si eu sa dau comanda de ceva bulbi de narcise si lalele!!
 

Dea

Active Member
Comanda mea de bulbi de flori, pe care am dat-o in luna august, mi-a fost livrata saptamana aceasta. Bulbii sunt mari, au ajuns bine. Sunt multumita.
Concluzia mea, in ce-i priveste, este sa dai comanda din timp, sa nu fii nerabdator sa o primesti :D si o vei primi, cu siguranta.
 
Sus